Tellimine

Valmistame tellija soovil erikujulise ja/või peale joonistatud pildiga tordi. Eritellimustordi tellimus peaks esitama vähemalt 2 päeva enne tordi kättesaamist. Tegemist on käsitööga ja seetõttu ei ole võimalik saada pildist või näidistordist täpset koopiat.

Pihlaka tooted on valmistatud naturaalsetest toorainetest, sellest on tingitud ka lühike realiseerimisaeg 48-72 tundi. Ka enamus toiduvärve on loodusliku päritoluga.

Kui tellitud tort on 3-mõõtmeline või aeganõudvam ning keerulisema teostusega, siis hind kokkuleppel – võta kindlasti ühendust!

Pulmatordi hind kokkuleppel, kuna iga tort on erinev. Hinnad algavad 25€/kg.

Keerulisema eritellimustordi valmiskaal võib 10% ulatuses erineda soovitud tordi kaalust. Palume sellega arvestada või täpsustamiseks/selgitamiseks meiega ühendust võtta.

Kindlasti veenduge kohe kaupluses/kohvikus kaupa kätte saades/ostes, et kaup vastab teie ootustele. Hilisemaid pretensioone me ei rahulda.

Esita eritellimus

Nimi

Telefon

E-mail

Kättesaamise koht

Kättesaamise aeg

Sisu/maitse

Kaal

Kuju

Kiri tordile

Erisoovid

Lisa pilt

Tellimiseks

  • täida tellimusvorm siinsamas või e-poes:
  • võta ühendust sobiva Pihlaka kohvikuga, kust toote kätte soovid saada ja esita sinna tellimus – kontaktid allpool.
  • kui soovid tellimuse kätte meie edasimüüjate juurest, esita palun tellimus otse sinna.

Galerii

Meie tooteid müüakse: Konsumites, Kaubamajades, Selverites, Rimides, ABC Supermarkets kauplustes jm. Enamus neist kauplustest võtavad ka tellimusi Pihlaka toodetele.

Meie kodulehel olevad hinnad kehtivad vaid Pihlaka kohvikutes. Tellides meie partnerite juurest, küsige vastava kaupluse müügihinda, kuna need võivad erineda meie kodulehe hindadest.

Keerulisema eritellimustordi valmiskaal võib 10% ulatuses erineda soovitud tordi kaalust. Palume sellega arvestada või täpsustamiseks/selgitamiseks meiega ühendust võtta.

Oleme kokku kogunud eritellimusel valmistatud pulma- ja sünnipäevatortide pildigalerii, mis loodetavasti aitab teil eritellimuse torti tellida.

Kui olete leidnud sobiva tordi, palume vasakpoolsesse veebivormi märkida galeriis toodud tordi number.